Bateri Kursu İzmir

Bateri Çalmaya Uygun Olmak » Bateri Kursu İzmir'le En Sağlam Bateri Notları Bateri Çalmaya Uygun Olmak | Bateri Kursu İzmir'le En Sağlam Bateri Notları

Bateri Çalmaya Uygun Olmak

Kimler Bateri Çalabilir?

İsteyen herkes bateri çalabilir, bunun için minimum seviyede bir ritm kulağı ve maksimum seviyede bir isteği olması yeterli olacaktır. İster hobi amaçlı, ister stres atmak için bateri çalabilirsiniz bunun için yapmanız gereken düzenli olarak evde pratik yapmanız. Bateri günümüzde çok tercih edilen müzik aletlerinden bir tanesi. Özellikle nota sisteminin kolay olması, diğer müzik aletlerine göre çalmak için çok fazla ayrıntı gerekmemesi, hobi amaçlı müzisyenler için bateriyi daha da tercih edilir yapıyor.

Bateri Çalışma Padi

Bateri Çalışma Padi

Bateri çalacak kişiler için en büyük sorulardan ve sorunlardan bir tanesi evde bateri çalışmak oluyor, evde bateri çalışmak için ise basit bir çalışma pad’i ve bir çift baget almanız yeterli oluyor.  Evde düzenli bateri egzersizi yapmanın yanında bateri çalmak isteyen kişilerin, müzik ve ritm kulaklarını geliştirmeleri için içinde bateri olan şarkıları dinleyerek baterinin neler yaptığını ayırt etmeye çalışarak kulağınızı geliştirebilirsiniz.

Müzik kulağınızın iyi olmadığını düşünerek bateri çalmaktan vazgeçmeyin, kolay bateri notalarıyla müzik kulağınız iyi olmasa bile bateri çalabilirsiniz.  Davul  çalmaya yeteneğim yok bu yüzden davul çalamam gibi bir yetersizlik söz konusu değildir.

Bateri Bageti

Bateri Bageti

Ayrıca ritm ve müzik kulağızın nasıl olduğunu ölçtürmek için İzmir Karşıyaka’daki bateri kursumuza gelerek ücretsiz olarak bunu test edebilirsiniz.  Düzen, denge, müzik kulağı bateri çalmanızı sağlayacak unsurlardır ve Bateri kursumuzdan alacağınız bateri dersleriyle bunlar zamanla güçlenecek sizin daha iyi bateri çalmanızı sağlayacaktır.

Bateri çalmadaki önemli unsurları buradaki yazımızdan okuyarak bilgilenebilirsiniz.

İzmir Bateri Dersi