Bateri Kursu İzmir

Bateri Fiyatları Bateri Fiyatları | Bateri Kursu İzmir'le En Sağlam Bateri Notları

Bateri Fiyatları

Hangi bateriyi satın alacağınıza karar vermek

Bateriyi çalmaya karar verdiniz fakat sonrasında
evde de çalışma yapmak için bir bateriye ihtiyaç duydunuz ve aklımıza ilk gelen soru hangi bateriyi almalıyım, bateri fiyatları, kaç paralık bir bateri satın almalıyım?

Bu sorulardan daha önce karar vermeniz gereken şey
evde çalışmak için akustik bir bateri mi yoksa dijital bir bateri mi satın almak istediğinizdir. Bu kararı verdikten sonra verilmesi gereken karar bateri satın almak için ayıracağınız bütçe?

“Bateri fiyatlarını bilmeden bütçeye nasıl karar verebiliriz”
ilk sorun, bunun için öncelikle günümüz tarihinde en hesaplı akustik baterinin fiyatı 300 dolar civarında ve en hesaplı dijital baterinin fiyatı ise 350 dolar civarındadır. Dönem dönem gerçekleşen kampanyalarla bu fiyatlar biraz daha aşağı düşebilmektedir veya piyasaya yeni giren markalar kendilerini tanıtmak amaçlı daha uygun fiyatlı ürünler sunabilmektedirler.

Bateri çalmak hayatımızda bir zorunlu ihtiyaç değil, keyif veren bir hobi olduğu için
bu hobiyi gerçekleştirirken en ucuza kaçmamanızı öneririz. Alacağınız bateriyi, bateriden anlayan birinin önerisiyle tercih etmeniz veya yanınızda bateriden anlayan birinin önerisiyle almanız daha iyi olacaktır fakat bilgisi olmayan kişiler ya da azıcık anlayan kişiler de biliyor gibi davranıp size yardımcı olmaya çalışacaklardır, bu kişilerin kulaktan dolma bilgilerine aldanmamalısınız.

Bateri satın almak isteyenler için

Bateri satın almak istiyorsanız bateri kursumuzu arayıp bateri eğitmenlerimizin önerileriyle bir bateri satın alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine mail atabilirsiniz.

Bateri üzerindeki aksamlarının fazlalığı ve müzik aletinin büyüklüğü dolayısıyla fiyatı diğer müzik aletlerine göre daha pahalı olduğu düşünülen bir vurmalı çalgıdır oysaki sanılanın aksine uygun fiyatlı bateriler de bulunmaktadır.

Bateri Satın Almayla İlgili Diğer Bir Yazımız;

Bateride kullanılan ağacın kalitesi fiyatı etkileyen en önemli unsurlardan biridir, bunun dışında eğer ziller dahil bir bateri satın alıyorsanız üzerindeki zillerin marka ve modelleri ve bateride kullanılan derilerin marka modelleri de fiyatları çok etkileyen faktörlerdir. Baterideki her parçanın pahalısı olduğu gibi ucuzu da mevcuttur. Türkiye şartlarında özellikle evinde bateri çalacaklar için evine bateri satın almak gerçekten büyük bir karardır, evinize bateri satın almaya karar verdiyseniz çok ucuza kaçmamanızı öneririz, evde de çalacak olsanız en azından orta düzey markası bilinen baterileri tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

İnternette “bateri fiyatları”, “bateri fiyatları izmir”, “izmirde bateri fiyatları” veya “bateri satın al” gibi arama yapanlar bu yazıyı okuduklarında tabiki en büyük beklentileri fiyatın ne kadar olduğunu öğrenmek olacaktır, bu yüzden merak edenler için yaptığım araştırmalar doğrultusunda en uygun fiyatlı baterinin 300 dolardan başladığını size söyleyebilirim ve bu akustik davul setine dahil olan parçalar

1 adet Bass Drum
2 adet Tom Tom
1 adet Snare Drum’dır

Satılan ürünlerin resimlerinde ziller, davul taburesi, kick pedalı yer alsa da bunlar en uygun fiyatlı modellerde verilmemektedir ve dikkat edilmesi gereken bir konudur, bu parçaları da satın alacağınız düşüncesiyle gidip bu davul parçalarının satın almak istediğiniz akustik davul setine dahil olmadığını öğrenmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir, ayrıca zillere, tabure ve pedala vereceğiniz para belki de davula, bateriye verdiğiniz parayı geçebilir, bateri satın alırken bunlara dikkat etmelisiniz.

Bateri satın alma rehberi ve bateri aksamlarıyla ilgili bilgi edinmek için bateri kursu sitemizdeki diğer yazıları okuyabilirsiniz, ayrıca bilgilerin daha fazla kişiye ulaşması için paylaşırsanız sevinirim, bilgi paylaştıkça çoğalır.