Bateri Kursu İzmir

Bateri Kursu İzmir Alsancak – Bornova » Bateri Kursu İzmir'le En Sağlam Bateri Notları Bateri Kursu İzmir Alsancak – Bornova | Bateri Kursu İzmir'le En Sağlam Bateri Notları

Bateri Kursu İzmir Alsancak – Bornova

Yazının başlığında ateri kursu yazıyordu, b si çıkmamış fakat bateri çalmak da en az ateri oynamak kadar eğlenceli hatta daha bile eğlenceli!

İzmir Karşıyaka’da bulunan bateri kursumuza Alsancak veya Bornova tarafından gelmek isteyenler için yol tarifi çok basit! Alsancakta Bateri Kursu veya Bornovada Bateri Kursu arıyorsanız ve bize ulaştıysanız ulaşım da çok kolay, bir otobüs, bir metro veya bir vapurla! Yeter ki siz bateri çalmak isteyin.

Birebir özel bateri dersleri, kişiye özel olarak hazırlanan bateri dersi programı, sevdiği tarza, rock, pop, latin, jazz, metal vb. uygun bateri çalışmaları, haftanın 7  günü tamamen ücretsiz bateride çalışma imkanı, bateriyi tanımak ve ders içeriğini öğrenmek için ücretsiz bateri deneme dersleri!

Bateri kursu fiyatları için whatsapp, mail veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Stres atmak, eğlenmek, sosyalleşmek, yeni insanlarla beraber müzik yapmak, sevdiğiniz bir şeye vakit ayırmak için “Bateri Dersleri” tam size göre!