Bateri Kursu İzmir

Bateri Kursu İzmir Karşıyaka » Bateri Kursu İzmir'le En Sağlam Bateri Notları Bateri Kursu İzmir Karşıyaka | Bateri Kursu İzmir'le En Sağlam Bateri Notları

Bateri Kursu İzmir Karşıyaka

Bateri kursu veya davul kursu aslında ikisi de doğru, ister bateri kursu diyebilirsiniz ister davul kursu diyebilirsiniz Karşıyaka’da bateri kursunun adresi burası!

Bateri çok dinamik bir müzik aletidir, çalarken sarf edilen enerji sebebiyle bir yandan stres atmamızı da sağlar, bateri çalması hem eğlenceli hem de stres attıran bir eylem olduğu için bir çok müzik sever bateri kurslarına katılır. Özellikle Karşıyaka’da bateri kursu arayanların ilk tercihi haline gelen bateri kursumuza katılan öğrencilerin kursa katılmadan önce akıllarında oluşan soruları sıralayarak devam edelim yazımıza;

Bateri çalmak zor mudur?
Bateri çalmayı / Davul çalmayı ne kadar zamanda öğrenirim?
Bateri kursuna katılmak için eve davul / bateri almak zorunda mıyım?
Dijital bateriyle akustik bateri arasında ne gibi farklar vardır
Bateri fiyatları ne kadar?
Bateri kursu aylık ücreti ne kadar?

Yukarıda sıraladığımız sorular davul çalmak isteyen kişilerin akıllarına takılan soruların başında gelmektedir, bateri kursu almak isteyenler için ücretsiz bateri tanışma dersi yapıyoruz ve ücretsiz bateri tanışma derslerine katılmak için bateri kursuna kayıt yaptırmak zorunda değilsiniz!

Şimdi de Karşıyaka’da  bateri kursu arayanlar için neden bizi tercih etmeleri gerektiğini sıralayalım;

Bateri kursuna yazıldıktan sonra baterilerimizde istediğiniz kadar çalışma yapabilirsiniz, bateri kursumuzda 5 adet bateri bulunmaktadır.
Bateri kursumuz saat 23.00’e kadar açıktır.
Davul derslerinin / bateri derslerinin fiyatları uygundur.
Bateri dersine kayıtlarda yaş sınırı bulunmamaktadır.
ve daha saymakla bitmeyecek avantaj bateri kursumuzdadır!

2007 yılından itibaren Karşıyaka’nın en çok tercih edilen bateri kursu olan sanat merkezimiz şimdiye kadar bir çok başarılı baterist / davulcu yetiştirmiş ve bateri öğrencilerinden müzik grupları grup kurup sahneye çıkma fırsatı vermiştir.

Bateri kursu arayışına girip bateri kursu izmir karşıyaka, bateri kursu izmir bostanlı, bateri kursu izmir mavişehir olarak aramalar yapıp bize ulaştıysanız en doğru yerdesiniz. Bateri kursumuza kayıtlar sürekli olarak devam ediyor!

Bateri Kursu İzmir Karşıyaka yazımızda aklınıza takılan soruların cevaplarını bulamadıysanız davul dersi sitemizin blog kısmını gezip bateriyle ilgili faydalı makalelerimizi okumanızı öneririz. Bateriyle ilgili yazılmış ayrıntılı yazılara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sanat merkezimizin yer tarifini de hemen kısaca yapalım;

Karşıyaka Yunuslar ile Karşıyaka Yelken Klübünün arasında yer alan kursumuza taksi dolmuş, otobüs, vapur, metro gibi toplu taşımayla ulaşmanız çok kolaydır, yerimiz çok merkezidir ve ferah manzarasıyla Karşıyaka Sahilde yer almaktadır.