Bateri Kursu İzmir

Dünyaca Ünlü Bateri Malzemelesi Üreten Markalar » Bateri Kursu İzmir'le En Sağlam Bateri Notları Dünyaca Ünlü Bateri Malzemelesi Üreten Markalar | Bateri Kursu İzmir'le En Sağlam Bateri Notları

Dünyaca Ünlü Bateri Malzemelesi Üreten Markalar

Dünyaca Ünlü Bateri Malzemelesi Üreten Markalar

Dünyaca-Ünlü-Bateri-Malzemelesi-Üreten-Markalar

Bugün sizler için, dünyaca ünlü ve güvenilir bateri markalarını listelediğimiz bir yazı hazırladık. Eğer bir bateri satın almak ya da tek tek parça toplamak istiyorsanız, bateri kursu İzmir temsilcisi olarak sizler için hazırladığımız bu yazıdaki markaları tercih etmenizi öneririz. Bu yazıda bulunan markaların geçmişi temiz, ürünleri sağlam, çalışanları profesyonel ve isimleri dünyaya yayılmıştır. O yüzden bu markaları alırken içiniz rahat olabilir. Zaten her türlü destek ekibine mevcut markaları bu listeye dahil ettik. Türkiye’de destek hattı olmasa bile, e-mail atarak ulaşabileceğiniz bir iletişim adresi mutlaka mevcuttur. Eğer bu markalar ile bir sorun yaşarsanız, bize geri dönüşlerde bulunarak tavsiye alabilirsiniz. Biz, siz müzisyenlerin güvenliği ve müzik yapabilmeleri için buradayız. Yazımızı okumak için sitemize geldiğinizden dolayı şimdiden teşekkür ediyor, sizlere yazımızı takdim ediyorum.


1) Ashton

2) DW Drums

3) Gretsch

4) Jinbao

5) Sonor

6) Yamaha

7) Mapex

8) Donizetti

9) Roland

10) Alesis


Bateri kursu temsilcileri olarak sizler için hazırladığımız yazımızdan umarız memnun kalmışsınızdır. Müzik ile kalın! Bu yazıda listelediğimiz markalar, piyasada bulunan en sağlam ve güvenilir geçmişe sahip markalardır. Bu markaları aldığınızda bir sıkıntı çıkması durumunda biz sorumluluk almıyoruz fakat tecbürelerimize göre bu markalardan sorun çıkabileceğini pek sanmıyoruz. Adı hiç duyulmamış bir marka ile yola çıkmak, bu markalar ile çıkmaktan çok daha kötü bir durum olabileceği için bu markaları listelemiştik. Eğer bu markaları aldığınızda sorun çıktıysa, markalara doğrudan ulaşabileceğiniz yardım hatları bulunmaktadır. Bu markaları da güvenli kılan budur zaten. Eğer hataları olabileceğini düşünüyorsa bir marka, o marka dürüsttür ki telefon hattı bırakmıştır. Eğer bunların aksine sizlere yardımcı olunulmuyorsa, bizlere geri dönüşte bulunmanızı rica ediyoruz, bu listede değişikliğe gidebileceğimiz durumlar olabilir, eğer bir marka aksilik çıkartırsa ya da güven kırıcı tavırlar sergilediyse, biz de hata yapmış olabiliriz. Geçmişten gelen tecrübeler, emekler ve araştırmalar ile sabit olan bu bilgilerden umarız memnun kalmış, müzik yapma hevesiniz artmış, ellerinize bagetlerinizi almış ve tabi ki de hangi marka bateriyi tercih edebileceğinizi öğrenmişsinizdir.