Bateri Kursu İzmir

Erturgut Sanat Merkezi Bateri Kursları Hakkımızda | Bateri Kursu İzmir'le En Sağlam Bateri Notları

Hakkımızda

bateriErturgut Sanat Merkezi; bateri de dahil olmak üzere sanatın pek çok farklı dalında eğitim vermek üzere 2007 yılında Murat Erturgut tarafından bireylerin yaratıcı yeteneklerini geliştirerek nitelikli sanatsal ürünler sunmak adına İzmir’de kurulmuştur.

Bateri dersleri ve alanında en geniş “enstruman dersleri” seçeneğini sunarak uzman eğitmenler eşliğinde bilgisayarlı sınıflarda profesyonel düzeyde bir eğitim kalitesi hedef alınarak bu amaçla bateri dersi çalışmalarını sürdürmektedir.

Kişiye özel hazırlanan bateri dersi programları sayesinde bateri eğitimi alan kişiyi en kısa sürede istediği seviyeye getirmektedir. Haftanın 7 günü, hobi amaçlı bateri eğitiminin yanı sıra güzel sanatlar ve konservatuara hazırlık eğitimleride verilmektedir.

Açıldığı günden beri Bateri Dersleri İzmir’in en çok tercih edilen Sanat Merkezlerinden biri olan “Erturgut Sanat Merkezi” bugüne kadar bir çok baterist öğrenci yetiştirmiştir.

Eğitmen ve öğrencileriyle birlikte “Erturgut Sanat Merkezi” olarak bu güne kadar düzenlediği sanatsal gösteri, konser, dinleti, festival vb. organizasyonlarla sürekliliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Erturgut Sanat Merkezi

– Bateri Konusunda Uzman Eğitmenler
– Uygun Fiyatlar
– Bateride Etüd Olanakları
– Esnek Ders Saatleri
– Öğrenebilme Garantisi
– Her Yaşa ve Her Tarza Yönelik Bateri Eğitim
– Sıkmayacak, Kişiye Özel Bateri Dersi Programı
– Haftanın 7 Günü Hizmet
– Tam Donanımlı Sınıflarda Bilgisayar Destekli Bateri Eğitimi
– Derslere katılan öğrenciler isterlerse düzenlenen konser, etkinlik, gezi, festival gibi çalışmalarda görev alabilmektedir