Bateri Kursu İzmir

Perküsyon Kursu İzmir » Bateri Kursu İzmir'le En Sağlam Bateri Notları Kurumsal Perküsyon Kursu İzmir | Bateri Kursu İzmir'le En Sağlam Bateri Notları

Kurumsal Perküsyon Kursu İzmir

7’den 77’ye herkes perküsyon çalabilir! Emin olabilirsiniz, yolda rahatlıkla yürüyebiliyorsanız, ritm grubuna dahil olup siz de perküsyonla motivasyon atölyesinin ve takım ruhunun bir parçası olabilirsiniz!

İzmir’de motivasyon amaçlı kurumsal perküsyon atölyelerimiz devam ediyor. Firmaların motivasyonunu arttırmaya yönelik eğlenceli, bir o kadar da keyifli perküsyon atölyelerimizle hayatın ritmine kendimizi dahil edip daha da canlanıyoruz!

Uyumu geliştiren, grup içindeki iletişimi güçlendiren ve motivasyonu arttıran perküsyon atöyeleri şirket çalışanlarının en çok ilgisini çeken, katılımın en fazla olduğu atölyelerdendir.

İster Türk Müziği Perküsyon Eğitimi ister Latin Perküsyon eğitimlerimizle darbuka, asma davul, bendir, tef, conga, bongo, tumba, ve çok daha fazla çalgıyla atölyelerimize renk katıyoruz. Ayrıca bu interaktif perküsyon gösterisi sonunda, şirket çalışanlarına güzel bir süpriz yapıp çaldıkları perküsyonları kendilerine hediye ediyoruz. Talep doğrultusunda perküsyon çalışması sırasında, müzisyenler, DJ, dansçılar veya çok daha fazlasıyla desteklenebilen perküsyon kurslarımız / atölyelerimiz bireylerin kendinilerini ritmle ifade etmelerini sağlıyor, günlük rutinden, stresten, gerginlikten kurtulmalarını sağlıyor.

Ayrıca perküsyonlar olmadan, body perküsyon şeklindeki gösterilerimiz de mevcuttur.

Aşağıdaki videoda atölyelerimizden bir tanesini izlemeniz mümkündür;

Perküsyon atölyelerimizle ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki adrese tıklayarak alabilirsiniz;

http://www.erturgutsanatmerkezi.com/izmir-muzik-kursu/perkusyon-kursu-izmir.html

Bateri kursu İzmir /