Bateri Kursu İzmir

Perküsyon Kursu – Ritm Kursu İzmir Perküsyon Kursu – Ritm Kursu İzmir | Bateri Kursu İzmir'le En Sağlam Bateri Notları

Perküsyon Kursu – Ritm Kursu İzmir

İzmir’de Perküsyon ve Ritm Atölyeleri | Ritm ve Perküsyon Kursu

Perküsyon Kurslarımız İzmir’de ritimle ilgilenenler için açılmış bir atölyedir. Amaçları özgün, neşeli, kendine güvenen sağlıklı bireyler yetiştirmektir. Küçükten büyüğe birçok insanın katılabileceği kurslar düzenlemektedirler.

Düzenlenen kurslarda çocuklar için ritim kursu aileler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Çocuklar için ritim kursu almalarının oldukça faydalı olduğunu gösteren bu kurs İzmir Karşıyaka’da Bornova’da ve Alsancak’ta sizleri beklemektedir.

Çocuklar için müzik oldukça faydalıdır. Müzik eğitimi küçük yaşlardaki çocukların hayatını olumlu bir şekilde etkilemektedir. Erken yaşta müzik eğitimi alan çocuklar yetenekleri ve yaratıcıkları oldukça gelişmektedir. Grup halinde verilen ritim dersi sayesinde grup içinde bir birey olarak Grup’a uyum sağlamayı küçük yaşta öğrenmiş olacaktır. Bu sayede kendine güveni tam gelişir. Kendine tam güveni gelişen çocuklar ileriki hayatlarında sağlıklı bir birey çok olarak yetişir. Latin Perküsyon Kursu ile seçtiğiniz ritim çalgı aleti ile profesyonelce çalarak dünya standartlarındaki müziklere eşlik edebilirsiniz.

Latin Perküsyon Kursu bire bir şekilde gerçekleştirilir.Çalışmalarda Conga(tumba), Bongo,  Cajon, Djembe, Maracas, Guiro, Shaker ve Timbales gibi daha birçok çalgı aleti ile kurs verilmektedir.

Darbuka Kursu’na darbukaya meraklı olan hemen herkesin katılabileceği bir kurstur. Hemen hemen her türlü beklentinize bu kurs ile cevap bulabilirsiniz. Darbuka kursu oldukça eğlenceli bir kurstur.  İsterseniz grup çalışmasıyla isterseniz bire bir derslere katılabilirsiniz. Darbuka dersi ile iş ve günlük yaşam streslerinden kurtulmak için özel vurmalı çalgı gruplarında hemen hemen her yaştan ve farklı mesleklerden kursiyerlerle ve müzik severlere, farklı ve eğlenceli birden fazla ritmi geleneksel eğitim kalıpların dışına çıkara farklı ve eğlenceli bir şekilde müzik severleri sıkmadan sunmaktadır.

Darbuka derslerine katılarak sağlık, iletişim, takım çalışması, stres yönetimi ve rahatlama, isteklendirme ve ruhsan dinginlik, yaratıcılık ve kendini ifade edebilme, özsaygı, farklı kültürlerin farkında olma, müzik eğitimi, sosyal beceriler gibi kendinize birçok katkıda bulanarak kazanım sağlayabilirsiniz.

Bir diğer hizmetleri ise Kurumsal Ritim Atölyeleri ile sağlamaktadır. Kurumsal Ritim Atölyeleri ile iş yeri motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Kurumsal Ritim Atölyeleri ile çalışanlarınızın arasındaki buzları da eriterek verimli bir takım çalışmasıyla kazanım elde edebilirsiniz.  Katılımcı sayınız ne olursa olsun mutlaka uygun bir atölyeleri bulunmaktadır. Kurumsal etkinlilerle çalışanlarınıza daha sağlıklı çalışma ortamı hazırlayabilirsiniz.

Kurumsal Ritm Atölyeleri farklı oturum sürelerinde olabilen genellikle 20,50 kişilik ya da daha fazla kişi sayısı için bir atölye hazırlanmaktadır.  Katılımcılara birbirinden farklı çalgı aleti dağıtılarak eğitimciler eşliğinde temel ritim kalıpları öğretilir, firmanıza ya da şirketinize özel bir gösteri tasarlanabilir. Grupların katılmasıyla farklı ve eğlenceli bir etkinlik düzenlenebilir. Farklı sayıda katılımcılarla istediğiniz her çalışanınızla takım ruhunu pekiştirerek çalışanlarınız arasında sıcak ve samimi bir ortam kurabilirsiniz. Gösteri Perküsyon Atölyelerimiz ile ise kısa süreli ya da gün boyu sürecek tanıtım etkinliklerinizle firmanıza ilgi çekmek amacıyla yapılmış atölyedir.

Perküsyon Grubu İzmir